Web Hizmetlerimiz

Web Tasarım konusunda müşterilerimizin çoğunluğunu hizmet kalitemizdeki mükemmeliyetçilik, sorunsuzluk ve hızlı destek politikamızdan kaynaklanan “Memnun Müşterilerimizin” yönlendirmelerinden kazanıyoruz.

Web Tasarım

Bir web sitesi firmanın vitrini niteliğinde olup, firmanın güvenirliği  ve imajını yansıtması,  sanal dünyada kaliteyi yakalayabilmesi için çok önemli bir araçtır. Bu aşamadaki sizi diğer firmalardan ayırt edici olan web tasarımınız önem kazanmaktadır.

Kurumsal web sitesi ve E-Ticaret için

Tüm cihazlar ile uyumlu şık ve amaca uygun şekilde uygun fiyatlarla web sitenizi yapıyoruz.

Web Tasarım aşamasından sonra da her zaman desteğimizi sürdürüyoruz.

Site Optimizasyon

Mevcut web sitenizin geliştirilmesi ve güncellenmesi için destek oluyoruz. 

Google sonuçlarında gözükmesi ve sonuç almasını kolaylaştırıcı destek sağlıyoruz.

Sitenizin göze ve sonuca uygun estetiğe ulaşması, müşterinize ulaşması, mevcut sitenizin amacına uygun olup olmadığı ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Google Adwords - Reklam

Google üzerinde artık sizde fark yaratabilir ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırarak hem işletmenizin marka değerini arttırmış olur hem de işletmenizin gücünü arttırmış olursunuz.

Google Reklam Yönetimi hizmeti ile sizin adınıza kampanyalar planlar, yönetir ve size detaylı rapor sunuyoruz.

-Firmanız için Google üzerinde hesabınız oluşturulur
Ürün ve hizmetlerinizi en iyi ifade eden anahtar kelimeler tespit edilip,firmanızın finansal durumuna göre haftalık veya aylık bütçeler belirlenerek Google üzerinde zaman yönetimi yapılır

 

Sosyal Medya Takip

Şirketinizin Sosyal Medya Hesaplarının güncel kalmasını ve daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlıyoruz. 

Takipçi sayınızı en üst sayıda tutmanıza yardımcı oluyoruz.

Günümüzde bir çok sosyal medya sitesi olduğundan ve sitenizin de bunlarla senkronize olması gerektiğinden Daha çok insana eriştikçe kontrolü zorlaşan sosyal medya hesaplarınızın güncel kalmasını sağlıyor ve bu kanallardan verdiğiniz reklamlarınızın en güncel şekilde sitenizi ve şirketinizi temsil etmesini sağlıyoruz.

Seo

SEO uyumlu web sitesi kavramı bugün arama motorlarının sıralamalarında çok önemli bir yere sahiptir. SEO uyumlu web sitesine arama motorları “kullanıcı dostu web sitesi” gözüyle bakar ve daha iyi sıralamalara taşır. Aynı zamanda bir web sitesinin SEO uyumlu olması demek web sitesinin daha hızlı, daha olumlu olması ve daha çok bulunabilir olması anlamına da gelmektedir. Bu bağlamda SEO uyumlu web sitesi sahibi olmak çok önemlidir.

Google'da en başta yer almak vakit kaybetmeden sitenizi seo uyumlu site haline getirmek mümkündür.

Basit olarak bakıldığında SEO uyumlu bir web site, arama motoru botlarının sitedeki sayfaları keşfetmesi ve okumasını kolaylıkla sağlayabilen web siteler olarak adlandırılabilir. İçeriğinizin kolaylıkla taranabilir, anlaşılabilir olması arama motoru sonuçlarında görünürlüğünüzü arttırmanın ilk yoludur. 

E-Ticaret

E-Ticaret yapmak için hiç bir zaman geç olmadığından her zaman bu amaca uygun fikirler olacaktır. 

E-Ticaret yapmak için en uygun fiyatlarda sanal posunuzu hazırlıyor ve ürünlerinizi şık bir site ile tamamlayıp en hızlı şekilde internette görünmesini sağlıyoruz.

Ürünlerinizin müşteriye ulaşması için en iyi izlenecek yolun fikir aşaması, fotoğraf çekimi ve sitenizin hazırlanmasının ardından hızlı şekilde internette görünmesini sağlıyoruz.

Uygun fiyatlı E-Ticaret site paketlerimiz için ödeme kolaylığında sizlere yardımcı oluyoruz.