Dijital Pazarlama Danışmanı

Dijial Pazarlama internet ve özellikle e-ticaret’in önemli bir parçası oldu. Sosyal Medya Yönetimi şirketler için önemi zamanla bireysel kullanıcılardan bile daha önemli oldu. İletişim için ileride daha da önemli olacaktır. Çünkü şirket ile ilgili olumlu gelişmeleri paylaşmak kadar olumsuz durumlarda da sosyal medya kilit rol oynuyor. Profesyonel çalışmalar ve destek alındığında sosyal medya yüzünüz her zaman güncel ve sorunsuz kalacaktır.

Güncel içerikleri, paylaşımları ve reklamlarınızı profesyonel şekilde yönetmek, pr çalışmaları yapmak çok önemlidir. Görsel ve video kurguları çalışmaları yapılması için paylaşımlarınızın şirketinizi yansıtacak profesyonellikte olması size ileri dönemde kazanç ve prestij olarak geri dönecektir.

Tüm bunların doğru yapılması için uzmana ihtiyacınız olduğunu unutmamanız çok önemlidir. Şirketinizin yüzünü ve ileriye dönük planlamalarını sosyal medya hesaplarınızla ve web sitenizde daha iyi açıklamak ve doğru gösterimi sağlamak önemlidir. Çünkü insanlar sizi buna göre seçecek buna göre iş verecektir.

dijital pazarlama danışmanı

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Pazarlama Danışmanı Neler Yapar?

Reklam YönetimiE-Ticaret YönetimiSosyal Medya YönetimiKurumsal Kimlik

Dijital Pazarlama Danışmanı olarak, firmanızın sadece yüzü olmuyor, arka planındaki güç oluyoruz. Web Sitenizin yönetimini, reklamlarını daha fazla insana gösteriyoruz. Web Sitenizdeki ürünlerin daha fazla satmasını sağlıyoruz. Pazaryeri web sitelerinde nasıl daha fazla müşteriye ulaşacağınızın yolunu açıyoruz. Kurumsal kimlik yönetimi ile katalog, broşür ve basılı yayınlarınızı nasıl doğru tasarımla daha fazla insana ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Sosyal Medya hesaplarınızın reklamlarını ve takipçi yönetimi ile sizi daha kurumsal gösteriyoruz.

Kurumsal Kimlik Yönetimi

Profesyonel Ürün Fotoğraf Çekimi

Siteniz ne kadar güzel olsa da, ürün fotoğraflarının yeterli kalitede çekilmemesi, ve grafik işlemlerinden geçmemesi ürünlerinizin tercih edilmeyenler olarak düşmesine sebep olacaktır. Bir internet sitesinde ilk göze çarpanın fotoğraf olmasından dolayı internet tasarımının en önemli aşaması olan fotoğraf çekimini profesyonel şekilde biz yapıyoruz. Profesyonel ekipmanlarımızla yapacağımız çekimlerle sitenizde ve pazaryerlerinde ürünlerinizin en güzel şekilde görünmesini sağlamak ve sitenizin şık görünmesini sağlıyoruz.
Bir kurumun temel tasarım adımı (Kurumsal Kimlik) logosu ve web sitesidir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve web sitesi, işletmenizle ilgili olumlu ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (web sitesi, logo, kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, araç giydirme, ürün ambalajları vb… ) kullanılacağından, çok önemlidir.

Ürün Fotoğraf Çekimi

Siteniz ne kadar güzel olsa da, ürün fotoğraflarının yeterli kalitede çekilmemesi, ve grafik işlemlerinden geçmemesi ürünlerinizin tercih edilmeyenler olarak düşmesine sebep olacaktır. Bir internet sitesinde ilk göze çarpanın fotoğraf olmasından dolayı internet tasarımının en önemli aşaması olan fotoğraf çekimini profesyonel şekilde biz yapıyoruz. Profesyonel ekipmanlarımızla yapacağımız çekimlerle sitenizde ve pazaryerlerinde ürünlerinizin en güzel şekilde görünmesini sağlamak ve sitenizin şık görünmesini sağlıyoruz. Bir kurumun temel tasarım adımı (Kurumsal Kimlik) logosu ve web sitesidir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve web sitesi, işletmenizle ilgili olumlu ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (web sitesi, logo, kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, araç giydirme, ürün ambalajları vb… ) kullanılacağından, çok önemlidir.
dijital pazarlama danışmanı
2015’ten yana hizmet veren ILYASOFT, Web Tasarım,
E-Ticaret Sitesi ve Dijital Pazarlama Yönetimi ile hizmet ve ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırıyoruz.
IT Çözümleri
Ara