Yüz Yüze Görüşmenin Gücüne İnanıyoruz. ILYASOFT olarak, dijital pazarlamanın bu yüzyılda her kapıyı açacağını müşterilerimize gösteriyoruz.

Hakkımızda

www.ilyasoft.com/iletisim

KURUMSAL

2015 ten bu yana web tasarım ve yazılım çözümlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Web Tasarım, E-Ticaret Çözümleri ve Özel Tasarım. Restoran Paket Servis, Qr Menü ve Otomasyon Yazılımları. Seo ve Google uyumlu sıralama geliştirme ve Organik site yükseltme. Facebook Pixel, Google Adwords ve Youtube Reklam Yönetimi. Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı. İsteğe ve ihtiyaca göre paket veya özel yazılım çözümleri. Yazılım ile beraber çalışan web sitesi tasarımları. Müşteri ilgi odaklı çalışan firmamız isteklerinize her zaman yanıt vermek ve en iyi şekilde hizmet almanız için 7/24 tüm iletişim kanallarını açık tutuyoruz. Satış sonrası destek önceliğimizdir.

Web Tasarım, E-Ticaret ve Yazılım Çözümleri için bilgi alabilirsiniz. Sitemizden İhtiyacınız Olanı İnceleyebilir, Görüşme İçin Bizi Çağırabilirsiniz. Hakkımızda bilgi almak için referanslarımıza bakabilirsiniz. İş Teslimi Sonrası Desteğe İnanıyoruz. Çünkü hizmet sonrası destek bilişim ve web hizmetlerinde en önemli unsurdur.

Firmamız Adresi Avcılar’dır. Şişli’de bir ofisimiz bulunmaktadır.

Tüm sorularınız ya da istekleriniz için sitemizden ya da telefonlarımızdan bize yazabilir ya da arayabilirsiniz.

2015’ten yana hizmet veren ILYASOFT, Web Tasarım,
E-Ticaret Sitesi ve Dijital Pazarlama Yönetimi ile hizmet ve ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırıyoruz.
IT Çözümleri
Ara