Otel Kanal Yönetimi

İşimizdeki mükemmelliğimiz Turizm geçmişimizden,Web ve online acentalardaki bilgimizden geliyor.

Otel Kanal Yönetimi ile Otelinizin Çalıştığınız Tüm Acentalar ve İnternet Siteleri ile en doğru şekilde senkronize olmasını sağlıyoruz. Otelinize kuracağımız kurumsal kimlik sosyal medya yönetimi, ve Yönetim yazılımı ile oda ihtiyacını ve doluluğunu karşılamak ve satışları kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. En doğru fiyat ve her zaman güncel oda sayısı ile otelinizin odalarını en hızlı şekilde satmanıza yardımcı oluyoruz. Otelinizin tüm bilgilerini, görsellerini, ve hizmetlerini en doğru ve şık şekilde siteniz ve web kanallarınız ile birleştirip daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bir çok otel odalarının internette satışını kontrol etmesi için her zaman bir personele ihtiyaç duyar. Bu daha az sayıda kanal olduğu zamanlarda sorun olmasa da, mevcut zaman da bir çok kanal ve site olduğundan dolayı sorun olmaktadır. Mesai saatleri dışında gelen rezervasyon ve grup fiyat bilgisi alınmasında sorunlar yaşattığından dolayı her zaman otelinizin kontrolünü ve gelen rezervasyonların size ulaşması zor olmaya başlayacaktır.  Otelinizi her zaman kontrol eden bir sisteme ihtiyaç duyacağınızdan bu sistemi 7/24 takip ediyoruz ve en fazla oda satışı yapmanızı sağlıyoruz. Otel kanal yönetimi yazılımımız burada size yardımcı oluyor.

 

Otellerin en büyük eksikliklerinden biri, verdikleri hizmetin daha iyi göstermek ve ön plana çıkarmakta yeterli bilgi ve görselliğe sahip değiller. Otelin kurumsal kimliği, oda görselleri, bina görselleri, hizmetleri sosyal medya ve diğer kanallarda doğru şekilde pazarlanmazsa gelire doğrudan etki edecektir. Otelin konseptinin de bu açıdan eksik kalacağından dolayı, müşteri seçiminde son sıralara düşürecektir. Bu açığı gidermek ve sahip olduğunuz potansiyeli daha iyi göstermek profesyonel olarak yaptığımız işlemlerle olacaktır. Bizimle iletişim kurmanız halinde uzun dönem ve kısa dönem planlarımızı otelinize ayrı ayrı uygulayarak sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Otelinizi Online Kanallarda Daha Fazla Müşteriye Ulaşmasını Sağlıyoruz

Otel Gelirlerinizi Arttırıyoruz

Ara