Reklam Yönetimi

Google üzerinde artık siz de fark yaratabilir, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Böylece işletmenizin marka değerini ve gücünü arttırmış olursunuz. ILYASOFT Web Tasarım Avcılar, Google Reklam Yönetimi hizmeti ile sizin adınıza kampanyalar planlar ve yönetir. Bu doğrultuda da size detaylı rapor sunar.

Google Premier Partner olan ILYASOFT ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayarak en doğru hedefleme ile size en uygun reklam platformunu  seçer. Bu sayede çok uygun bütçelerle daha fazla dönüş almanızı sağlar. Yatırımların ne denli yapılacağı, nelere dikkat edileceği, hangi riskleri dikkate almaları gerektiğiyle ilgili sunduğumuz raporlar neticesinde sizin için hedef ve maliyet raporunu sunuyoruz.

 

Biz potansiyel müşteriler, aksiyon alırken nasıl karar verdiklerini iyi biliyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlerle ziyaret aldığınız anahtar kelimelerin analizini gerçekleştirir, reklam performansınızı arttırırız. Tüm bunlara ek olarak düzenli raporlamalarla sizlere yeni çözümler sunarız.

Tüm web sitelerinde sizi en yukarıda çıkarıyoruz. Ve hedef müşterilerinize kolayca hizmet ve ürünlerinizi gösterebiliyorsunuz. Reklam yönetimi ile, Google, Facebook, İnstagram ve Youtube gibi en popüler web platformlarında firmanızın ve hizmetlerinizin sunumunu en üst sırada yapabilirsiniz.

Reklam Hizmetleri

WEB TASARIM DİJİTAL PAZARLAMA

Reklam Yönetimi ile Kazançlarınız

 • Web Sitenizin sıralamasını yükseltin
 •  
 • Web Sitenizin tık sayısını yükseltip popüler olmasını sağlayın
 •  
 • Ürünlerinizi daha fazla insana ulaşmasını sağlayın
 •  
 • Web sitenizin eksiklerini görün
 •  
 • Kazançarınızı arttırın.
 •  
 • İletişim Kanallarınızı Genişletin
Reklam Yönetimi
 
 
Reklam Yönetimi İle İlgili Sık Sorulan Sorular 
 
 

Dijital reklamcılık nedir?

 

Dijital reklamcılık, ürün ve hizmetleri çevrimiçi platformlarda tanıtmak, pazarlamak ve satmak için dijital kanalları kullanmaktır. Reklam yönetimi için bizimle çalıştığınızda ,kampanyalarınızın performansını gerçek zamanlı olarak izliyoruz ve analiz ediyoruz. Böylece, daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca reklam yönetimi ile markanızın bilinirliğini arttırıyoruz. 

 

Reklam yönetimi nedir?

 

Dijital reklam yönetimi, çeşitli dijital reklam kanallarını kullanarak bir reklam kampanyasının planlanması, yürütülmesi ve optimize edilmesi sürecidir. Bu süreç, hedef kitle belirleme, bütçe planlama, reklam içeriği oluşturma, kampanya izleme ve performans analizi gibi aşamaları içermektedir. 

 

Dijital reklam türleri nelerdir?

Dijital reklam, çeşitli türlerde ve platformlarda karşımıza çıkmaktadır. Arama motoru reklamları, Google gibi arama motorlarında belirli anahtar kelimelerle ilişkilendirilen reklamlardır. Sosyal medya reklamları, platformlara özgü olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya sitelerinde hedef kitleye ulaşmayı amaçlar. Görüntülü reklamlar, banner reklamları ve video reklamları gibi çeşitli formatlarda olabilir. E-posta pazarlaması, potansiyel müşterilere doğrudan ulaşma amacı taşıyan bir diğer dijital reklam türüdür. Ek olarak Affiliate marketing, diğer siteler aracılığıyla ürün veya hizmet tanıtımında işbirliği yaparak komisyon elde etmeye dayanan bir dijital pazarlama stratejisidir. 

 

İyi bir reklam nasıl yapılır? 

İyi bir dijital reklam oluşturmak için öncelikle hedef kitleyi iyi anlamak gerekir. Reklamın özgün, dikkat çekici ve anlam dolu bir mesaj içermesi önemlidir. Ayrıca görsel öğelerin etkileyici ve markayı yeterince temsil edici olması, reklamın başarısını etkiler. 

 

Bizi Arayın