Mobil Uygulama

Mobil Uygulama (App) Ürün ve Hizmet Pazarlamada ciddi önem kazanmış olan android ve ios uygulamalarının profesyonel ellerde yapılması da bu açıdan önemlidir.
mobil uygulama

Mobil Uygulama ile Kazançlarınız

Ürün ve Hizmetlerinizi Herkese Ulaştırın

Mobil Uygulama günümüzde çok önem kazandı. Markanızın ya da şirketinizin bir mobil uygulamaya ihtiyacı olup olmadığını düşündünüz mü? İster bir hizmet verin, isterseniz de ürün satın, mobil uygulama ileriye dönük bir yatırım olduğu gibi mevcut satış kanallarınızı genişletmek için de kilit rol oynamaktadır. Tüm sektörler için mobil uygulama önem arz etmektedir. adreste vereceğiniz bir hizmet olan, “klima, kombi, elektrik, elektronik, su tesisatı, gibi yerinde hizmette olduğu gibi, ürün satışında da hızlı satış yapmanızı sağlayacaktır. Müşterilerinize web sitesi üzerinden ulaşmakta zorluk yaşıyorsanız mobil uygulamanız ile daha fazla müşteriye ulaşacaksınız. Aynı zamanda uygulama üzerinden vereceğiniz, fal bakımı, oyun, dosya takibi, iletişim, araç takip, kurye takip, sosyal medya planlaması, e-ticaret ürün satışı gibi bir çok alanda mobil uygulama şarttır.
Reklam bütçenize ne kadar ayırırsanız ayırın, toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir şekilde ulaşmanız imkansız. Hemen IOS ve/veya Android platformlarında firmanızın yer alması için bizimle iletişime geçin. İşletim sistemlerinin telefonlarındaki uygulama pazarlarının kullanıcılarına reklam vermeden ulaşmak reklam vermekten daha kolaydır. ios ve android cihazlarının marketlerinde bulunarak ürünlerinizi daha kolay satabilir, uygulama arayüzü sayesinde müşterilerinize kolaylık ve tercih unsuru sağlarsınız. Mobil uygulama ile müşteri iletişim kanallarınızı daha yüksek olacaktır.
2015’ten yana hizmet veren ILYASOFT, Web Tasarım,
E-Ticaret Sitesi ve Dijital Pazarlama Yönetimi ile hizmet ve ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırıyoruz.
IT Çözümleri
Ara