Mobil Uygulama

Ürün ve Hizmet Pazarlamada Mobil Uygulama (App), ciddi önem kazanmış olan android ve ios uygulamalarının profesyonel ellerde yapılması da bu açıdan önemlidir.

mobil uygulama

Mobil Uygulama ile Kazançlarınız

Ürün ve Hizmetlerinizi Herkese Ulaştırın

Mobil Uygulama günümüzde çok önem kazandı. Markanızın ya da şirketinizin ihtiyacı olup olmadığını düşündünüz mü? İster bir hizmet verin, isterseniz de ürün satın, ileriye dönük bir yatırım olduğu gibi mevcut satış kanallarınızı genişletmek için de kilit rol oynamaktadır. Bu nedenle tüm sektörler için uygulama önem arz etmektedir. Adreste vereceğiniz bir hizmet olan, “klima, kombi, elektrik, elektronik, su tesisatı, gibi yerinde hizmette olduğu gibi, ürün satışında da hızlı satış yapmanızı sağlayacaktır. Müşterilerinize web sitesi üzerinden ulaşmakta zorluk yaşıyorsanız uygulamanız ile daha fazla müşteriye ulaşacaksınız. Aynı zamanda uygulama üzerinden vereceğiniz, fal bakımı, oyun, dosya takibi, iletişim, araç takip, kurye takip, sosyal medya planlaması, e-ticaret ürün satışı gibi bir çok alanda uygulama şarttır.

Reklam bütçenize ne kadar ayırırsanız ayırın, toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir şekilde ulaşmanız imkansız. Hemen IOS ve/veya Android platformlarında firmanızın yer alması için bizimle iletişime geçin. İşletim sistemlerinin telefonlarındaki uygulama pazarlarının kullanıcılarına reklam vermeden ulaşmak reklam vermekten daha kolaydır. İos ve android cihazlarının marketlerinde bulunarak ürünlerinizi daha kolay satabilir, uygulama arayüzü sayesinde müşterilerinize kolaylık ve tercih unsuru sağlarsınız. Uygulama ile müşteri iletişim kanallarınızı daha yüksek seviyede olacaktır.

 
 
Mobil Uygulama İle İlgili Sık Sorulan Sorular 
 
 

Mobil uygulama geliştirme fiyatları nedir, neye göre belirlenir?

 

Uygulama geliştirme fiyatları, bir dizi faktöre bağlı olarak değişmektedir. İlk olarak, uygulamanın karmaşıklığı belirleyici bir faktördür. Basit bir bilgi sunan bir uygulamanın geliştirme maliyeti, özel bir işlevsellik ve kompleks yapıya sahip bir uygulamadan daha düşük olabilir. Ayrıca platform seçimi de önemlidir; iOS ve Android için ayrı ayrı geliştirme, maliyetleri etkilemektedir. Tasarım, kullanıcı arayüzü ve deneyimi gibi unsurlar da fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Uygulamanın özellikleri, entegrasyonlar ve güvenlik gereksinimleri de maliyeti belirleyen bir başka faktördür. Son olarak, uygulamanın sürekli bakım ve güncelleme ihtiyaçları, geliştirme maliyetlerini etkileyen uzun vadeli bir faktördür. Genel olarak, mobil uygulama geliştirme maliyetleri projenin özelliklerine, taleplere ve çalışacağınız firmaya bağlı olarak değişmektedir. Detaylı bilgi için bizi ararsanız sizi dinledikten sonra fiyat bilgisi verebiliriz. 

 

Hangi mobil uygulama playformlarında (iOS-Anroid) hizmet almalıyım?

Hangi mobil uygulama platformlarında hizmet almanız gerektiği, hedef kitleniz, işletme hedefleriniz ve bütçenize bağlı olarak değişmektedir. Eğer geniş bir kitleye ulaşmak istiyorsanız, hem iOS hem de Android platformlarına yönelik bir uygulama geliştirmek genellikle idealdir. Ancak, hedef kitlenizin demografik özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, ABD’de iOS kullanımı daha yaygınken, küresel olarak Android daha geniş bir pazar payına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bütçe açısından bakıldığında, her iki platform için de ayrı ayrı geliştirmek maliyetli olabilmektedir. Bu nedenle başlangıçta tercih ettiğiniz platforma odaklanabilirsiniz.

 

Referansları olan mobil uygulama geliştirme firmalarını nerede bulabilirim?   

Referansları olan güvenilir mobil uygulama geliştirme firmalarını bulmak için Google her zaman en büyük kaynağımızdır. Sayfamızda olduğunuza göre Google’da arama sonucunda bize ulaşmışsınız demektir. ILYASOFT Web Tasarım olarak, sizlerin profesyonel bir hizmet ile buluşmanız için tüm çalışmaları durmaksızın sürdürüyoruz. Tamamladığımız projelerimiz ve referanslarımızla size ilk etapta güvenilir ve profesyonel hizmet verdiğimizi gösteriyoruz. Sizin projenizi de referanslarımıza eklemek için sabırsızlanıyoruz! Aklınıza takılan sorular için bizi  arayın!.   

 

Bizi Arayın