E-Ticaret Sitesi

E-Ticarette Sanal Mağazalarda Yerinizi Alın, tüm mağazalarınızı tek bir panelden kolayca yönetin.

E-Ticaret Sitesi yapmak için hiç bir zaman geç değildir. Dolayısıyla her zaman bu amaca uygun fikirler olacaktır. E-Ticaret Sitesi yapmak için en uygun fiyatlarda sanal posunuzu hazırlıyoruz. Bir yandan da ürünlerinizi şık bir site ile tamamlayıp en hızlı şekilde internette görünmesini sağlıyoruz. Ürünlerinizin müşteriye ulaşması için en iyi izlenecek yolun fikir aşaması, fotoğraf çekimi ve sitenizin hazırlanmasının ardından hızlı şekilde internette görünmesini sağlıyoruz. Ayrıca uygun fiyatlı E-Ticaret site paketlerimiz için ödeme kolaylığında sizlere yardımcı oluyoruz.

Size özel bir e-ticaret sistemi kullanmanız durumunda pazarlamak istediğiniz ürünleri/ürün gruplarını daha ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca size özel tasarım olduğundan Google arama sonuçlarında daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Ürün gamınıza uygun tasarımlar kullanarak müşterilerinizi etkileyebilirsiniz. Ek olarak  paket sistem kullanan  diğer e-ticaret sistemlerinden sıyrılarak marka bilinirliğinizi daha kolay arttırabilirsiniz. Butik e-ticaret sistemlerinin planlanması, uygulanması esnasında ve sonrasında  desteğimiz devam etmekte (e-ticaret sitesinin tüm yayın hayatı boyunca) müşterilerimiz ile birlikte çalışmak esas amacımızdır. Butik e-ticaret sistemleri yap-sat modelinde bir çalışma değildir. Bu nedenle sürekli geliştirilmesi ve teknik destek verilmesi gereken özel bir çalışmadır. Aynı zamanda ürünlerinizin diğer pazaryeri siteleri olan Hepsiburada – Trendyol –  Gittigidiyor – Amazon – n11 gibi sitelere de hazırlıyoruz. Bununla birlikte tüm işlemlerinizi yapıyoruz. İletişim e-ticarette en önemli unsur olduğundan bunu ön plana çıkaracak sistem kurmanız çok önemlidir.

E-TiCARET SiTESi PAKETLER

ENTEGRASYONLAR

 • * Google Analytics
 •  
 •  
  * Google Bussines Başvurusu ve Takibi
 •  
 •  
  * Google Adwords Dönüşüm İzleme
 •  
 •  
  * Google Search Console Site Doğrulama
 •  
 •  
  * Sosyal Medya
 •  
 •  
  * Popüler Sitelerde Backlink Çalışması
 •  
 •  
  * Canlı Destek
 •  
 •  
  * Özel Yönetici Paneli
 •  
 •  
  * Amazon-Hepsiburada-n11-Trendyol-Gittigidiyor
web tasarım şişli e-ticaret sitesi

 

 

E-Ticaret Sitesi İle İlgili Sık Sorulan Sorular

 

 

En iyi e-ticaret sitesi hangisi?

 

Türkiye’deki en iyi e-ticaret siteleri, kişisel tercihlere, ihtiyaçlara ve deneyimlere bağlı olarak değişebilir. Ancak, Türkiye’de yaygın olarak kullanılan ve popüler olan e-ticaret sitesileri; Trendyol, Amazon, N11, Hepsiburada’dır. Bunlara ek olarak yurtdışında faaliyet göstern yapancı en iyi e ticaret siteleri de bulunmaktadır. Bunlar; Amazon, Ebay, Wallmart, Etsy gibi e-ticaret platformlarıdır. 

 

En çok satış yapan e-ticaret sitesi hangisi?

 

Trendyol’un birinci sırada, Hepsiburada’nın ikinci sırada ve N11’in üçüncü sırada yer almaktadır. Trendyol, geniş ürün yelpazesi, kampanyaları ve kullanıcı dostu arayüzü ile ön plana çıkarken, Hepsiburada da geniş ürün çeşitliliği ve güvenilir alışveriş deneyimi ile bilinmektedir. Ayrıca  N11 ise Türkiye’nin önemli e-ticaret platformları arasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. Bu sıralama, pazarın dinamiklerine ve tüketicilerin tercihlerine göre değişebilir, ancak genel olarak bu üç platformun lider konumda olduğu söylenebilir.

 

Ücretsiz e-ticaret sitesi kurulur mu?

 

Maalesef ücretsiz e-ticaret sitesi kurmanız mümkün değildir. Böyle bir girişim de bulunacaksanız ücreti minimumda tutmanız elbette mümkündür. Ancak tamamen ücretsiz site kurulumu mümkün değildir.  Ayrıca bunu taahüt edenler de domain veya hosting ücretleri ya da farklı bir gider altında size fatura çıkarabilmektedirler.

 

E-ticaret için ne kadar bütçe gerekli?

 

E-ticaret sitesi için birçok seçenek mevcuttur. Bütçenize domain, hosting, site tasarımı ya da hazır platform ücretlerini araştırarak dahil etmelisiz. Butik ya da kurumsal girişimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

E-ticaret paketlerini alım yapmadan önce deneyebilir miyim?

 

Bu, hazır e-ticaret sitesi satan firmalara göre değişmektedir. Hazır e-ticaret yazılımları standart bir sunuma sahiptirler. Dolayısıyla ihtiyacınız olmadığı özellikleri de satın almak durumda kalabilirsiniz. Ya da ufak bir özellik için bir üst pakete daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle ILYASOFT Web Tasarım olarak tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik, size özel e-ticaret yazılımları sunuyoruz.

 

E-ticarette başarılı olmak için hangi stratejiler kullanılmalıdır?

 

Başarılı bir e ticaret sitesi için öncelikle kullanıcı dostu bir siteye sahip olmalısınız. Bunun için ILYASOFT Web Tasarım size en uygun alternatifleri sunacaktır. Bununla birlikte E ticarette başarılı olmak için doğru ürün seçimi, etkili pazarlama stratejileri,  müşteri memnuniyetine odaklanma ve rekabet analizi gibi faktörlere dikkat etmek önemlidir. Yine tüm bu konularda da size destek oluyoruz.

 

E-ticaret müşteri hizmetleri nasıl sağlanır?

 

Canlı destek, e-posta iletişimi, telefon desteği ve sosyal medya üzerinden iletişim gibi çeşitli kanallar kullanılarak müşteri hizmetleri sağlanabilir. Dolayısıyla hızlı ve etkili müşteri destek hizmeti, müşteri memnuniyetini artırabilir. Bu gibi ihtiyaçlarınız için  ya da detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

E-ticaret sitesi üzerinden ürünlerimi nasıl pazarlarım?

 

Ürün pazarlama stratejileri, e-ticaret siteleri için hayati bir öneme sahiptir. Bu nedenle hedef kitlenizi tanımlayarak başlamanız önemlidir. Ayrıca sosyal medya reklamları ve içerik pazarlaması gibi çeşitli kanalları da kullanabilirsiniz. E ticaret siteleri için ürün pazarlamada diğer önemli bir konu da SEO optimizasyonudur. Ürünlerinizin organik olarak Google üst sıralarda yer almasını istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin. Seo optimizayonu detaylı bir çalışma gerektirir. Dolayısıyla bir an evvel bir uzmandan yardım almalısınız.