Paket Servis Sistemi

(CALLER İD) RESTAURANT  KURYE SİSTEMİ

Restaurant Paket Servis Sistemi yazılımımız ile, sizi arayıp sipariş vermek isteyen müşterilerinizin tüm bilgilerini kaydedip adresine hızlıca gönderebilirsiniz.
Arayan numarayı görebilir, getir ve yemeksepeti siparişlerini panelden alabilir, bu müşterilerin kayıtlarını kaydedebilir, web sitenizden sipariş alabilir, masanızdaki müşterilerin siparişlerini takip edebilir ve qr menüden sipariş alabilirsiniz. Müşterinize tüm iletişim kanallarından ulaştığınızı gösterebilirsiniz. Geriye dönük raporlamaları görebilir, hangi kurye hangi siparişe gitmiş görebilirsiniz. Tek panelden kolayca görüntüleyebilirsiniz.
Videoyu oynat
Paket Servis Sistemi (caller id) Sabit veya mobil hatlarınıza gelen çağrılarda arayan numaradan kayıtlı müşteriyi tespit ederek ad soyad, firma, adres bilgilerini ekranınıza getirir. 
 
Müşterinizin istediği ürünleri programdaki menüden seçerek kolayca sipariş alabilir ve fişini yazıcıdan çıkartarak kuryenize verebilirsiniz. Sistem, Windows işletim sistemli tüm bilgisayarlarda çalışır.

Restaurant Paket Servis Sistemi Yazılımı Avantajları

QR MENÜ

Covid-19 ile gelen hijyen standartları ile hayatımıza giren Qr Menü ile müşteriliniz menüye temas etmeden masanızdaki qr kod ile telefonlarından sipariş verebilirler. Böylece garsonunuzun servisi daha hızlı alması ve daha verimli bir çalışma sistemi yürütmüş olursunuz. Hızlı ve hijyenik çalışma ortamının yanında, çok fazla müşterinin geldiği saatlerde daha kolay sipariş alabilirsiniz. ILYASOFT Restaurant Paket Servis yazılımımız ile ihtiyaçlarınıza ve entegrasyona göre özel fiyatlar alabilir, Tüm bunları tek bir yazılımla alabilirsiniz.

Paket Servis Sistemi Yazılımımız ile birlikte, dokunmatik bilgisayar da sipariş verebilir ve yazılımızı ile birlikte daha verimli kullanabilirsiniz.

Videoyu oynat
2015’ten yana hizmet veren ILYASOFT, Web Tasarım,
E-Ticaret Sitesi ve Dijital Pazarlama Yönetimi ile hizmet ve ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırıyoruz.
IT Çözümleri
Ara