IT Çözümleri

Server Kurulumu

Bir firma için çok da görünür olmayan ama en can alıcı hizmetlerden biri olan Server kurulumu göz ardı edilmemelidir. Server, sizin için sadece basit bir veri aktarımı aracı ya da yazılım yedeği alma hizmeti değil, çok daha fazlasını ifade eder.

Firma içi ve dışı yönetimin bel kemiğini oluşturan bu sistem, dosya transferi, veri aktarımı, mail koruması sağlar ve tüm bunların gizliliğini mümkün kılar. Dolayısıyla güven verir. Bunun beraberinde kullanılan tüm yazılımların yedekleri alınır ve firma bilgisayarlarındaki tüm verinin de yedeği alınabilir. Böylece güvenlik de sağlanmış olur, işin aksamadan devamlılığı da. İnşa ettiğiniz sistemi, çeşitli olumsuzluklara karşı koruma altına almış olursunuz ve olası aksiliklerde zarar görmeden sisteminizi devam ettirebilirsiniz.

Server kurulumu ile tüm bilgisayarların ortak bir paylaşım ağı olacak ve uzaktan bağlantı imkânı ortaya çıkacaktır. Bu doğrultuda elektrik ve kamera sistemlerine de doğrudan erişme imkânına sahip olursunuz. Dolayısıyla Server kurulumu ile adeta şirketinizi ekstra bir koruma içerisine alır, uzaktan kapsamlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Şirketinize bu kabiliyeti kazandırmak için Server kurulumu hizmetini tercih etmeniz yeterli.

IT Çözümleri Sunduğumuz Hizmetler

 • Altyapınızı düzenli ve doğru şekilde kurulumunuzu yapıyoruz.

  • Sunucu Çözümleri
  • Bakım Anlaşması 
  • Sistem Odası
  • Güvenlik Çözümleri
  • Yedekleme Çözümleri
  • Otomasyon Sistemleri
  • Wi-Fi Çözümleri
  • Bilgisayar Satış

Tüm IT Çözümlerimiz

Güvenlik Çözümleri Sunuyoruz

Ne tür önlemler alırsanız alın, yeni çıkan teknolojiler karşısında bu önlemlerin tekrar gözden geçirilmesi ve yenilenmesi gerekir. Bu yüzden networkünüzün emniyeti satın alınan cihaz veya programlara değil, oluşturacağınız “Network Güvenlik Politikasına” bağlıdır. Firmamız kurumsal olarak bu tür politikaların oluşturulabilmesi için danışmanlık hizmeti vermektedir. 


Sunucuların ‘işinizin gerekliliğine’ göre seçilmesi bir mühendislik ve uzmanlık konusudur. Mevcut yapının Performans Ölçümleri doğru şekilde alınarak, ileride öngördüğünüz büyüme ve/veya yeni teknolojilerle ilgili ihtiyaçlarınızın gereklilikleri ile bir araya getirildiğinde ‘optimize’ çözüme ulaşmayı mümkün hale getirir.

Videoyu oynat
Ara