Güvenlik Hizmetlerimiz

Yük Dengeleme

Yük Dengeleme(Load-balancer) hizmetiyle  sunucularınıza gelen trafiği yöneterek sisteminizin performansını arttırıyoruz. Uluslararası standartlara uygun güçlü ve yedekli bir altyapıya sahip Veri Merkezinde bulunan kritik uygulamalarınıza, müşterileriniz ve kullanıcılarınız hızlı, güvenli ve devamlı erişim sağlıyabiliyor. Ayrıca sunucularınızı sürekli izleyerek ve raporlayarak iş sürekliliğinizi destekliyoruz.

Kuruma Özel Sunucu

Yüksek kapasiteli bir sunucuda yüksek performansa sahip e-posta sunucusu, e-postalarınızı ayrı bir sunucuda size özel saklıyoruz. Üstelik eski maillerinizi ücretsiz taşıyoruz.

Dedicated sunucu kiralama hizmetimiz ile sizin için önerdiğimiz tek işlemcili (Single Processor), çift işlemcili (Dual Processor) ile dört ve üzeri işlemcili (Quad+ Processor) olmak üzere üç farklı kategorideki sunuculardan birini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Sunucunuzu istediğiniz gibi yönetebilir, dilediğiniz gibi uygulamalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik Duvarı Yapılandırmaları

Şirketinizin siber saldırılara karşı güvenliğini sağlıyoruz. Uzmanlarımızla her zaman iletişime geçip şirketinizin eksik kaldığı yönleri her zaman görüşebilirsiniz.

5651 Log Kaydı

İnternet ortamının güvensizliği, hayatımıza girmiş olduğu ilk günden bu yana internet sistemlerinin hayatımızı ne gibi etkilediği ve kolaylaştırdığı da inkâr edilemez bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı da güvenlik oldukça önemli bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Devlet, bu konuda birçok önlem almaya başlamış ve önlemleri de kanunlar ile belirli kalıplara sokmuştur.

Log tutmak, 5651 sayılı kanun gereğince ve ayrıca TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) yönetmelikleri gereği her kurum, bu erişim kayıtlarını tutmakla yükümlüdür ve bu kayıtları en az 2 sene saklamakla yükümlüdür.

Fax Sunucusu

Artan maliyetler ve gelişen teknoloji ile faks makinelerinin kullanışsızlığı ve zaman zaman ihtiyaç duyulması ile verimliliği arttırmak adına fakslarınızı elektronik ortama aktarıyoruz. 

Fakslarınızı bilgisayarınızdan gönderip almak için basit çözümlerle yardımcı oluyoruz.

Güvenlik

Şirketinizin Ağ Güvenlik Çözümleri ve Kurulumu İçin Çözümler sunuyoruz.

Tüm bilgisayarlarınızı gözden geçirip koruma altına alarak iş yükünüzü ve güvenliğinizin kontrolünü alıyoruz. Uzmanlarımızla Her Zaman Görüşebilirsiniz.